KURUMSAL

Kaynak Teknolojileri Merkezi

Türkiye’nin kaynak imalat sektöründe dünya çapında kalite ve ürün üretimini sağlayan en büyük etken olarak gördüğümüz müşteri ve devlet eli ile istenen sistem belgelendirme süreçlerinde firmalar ile çözüm ortağı olmak. Bu süreçle beraber süreç etkileşimleri, sistem validasyonlarını oluşturmak. Kalite birimi ve politikasını etkinleştirmek, imalat ve yöntem değişikleri ile maliyetleri azaltmak. otomasyon ve robotlu kaynaklı imalat ile insan gücünden uzak daha seri ürün üretimi konusundan yönlendirme yapmak.

 

Var olan üretim hedeflerinin ve ürün yelpazesinin gelişimi, yeni sektörler ile tanışması, mevcut üretimde yalın üretim ve kaizen sistemleri ile verimliliğin arttırılması üzerine çalışmalar yapılmaktadır.

Firmaların istekleri ve çözüm ortaklı çalışmalar neticesinde yeni AR-GE projeleri, savunma, havacılık ve uzay sanayinde çalışmalar yapılacağı gibi raylı sistemler ve medikal sanayide de çeşitli ortak projeler yürütülebilmektedir.

Kaynaklı imalat adına tüm süreç ve proseslerin gereksinimlerini içeren bilgi ve donanıma sahip olan ekibimizle başka bir firmaya ihtiyaç duymadan tüm süreçlerinizi yönetebilir. Daha hızlı ve daha doğru sonuç alabilirsiniz.